Napsali o nás

NAPSALI O NÁS TRENDY ZDRAVÍ 20.6.2013

http://trendyzdravi.cz/kosmetika/rolland-nabizi-prirodni-peci-o-vlasy.html?showmenonactive=1g5fhtt4z7t64

Rolland nabízí přírodní péči o vlasy

20. 06. 2013

Na český trh vstupuje nová značka vlasové kosmetiky ROLLAND, působící na trhu ve více než padesáti zemích celého světa. Italská rodinná firma s téměř sedmdesátiletou tradicí, si zakládá na využívání přírodních přísad a ekologickém přístupu k výrobě. Její velkou předností oproti běžným průmyslově vyráběným produktům je maximální možný obsah přírodních látek a absence zatěžujících chemických přísad. V souladu se současným oblíbeným BIO trendem striktně nepoužívá parabeny, umělá barviva, syntetické vůně a další chemické prostředky.

Nová dimenze kadeřnických salonů

Pod označením ROLLAND ECOZERO GREEN LIVING SALON fungují certifikovaná kadeřnictví, kde vaše vlasy ošetří kvalitní BIO kosmetikou a jejichž provoz je ekologicky šetrný. Kromě šetrné vlasové péče jsou kadeřnictví s certifikátem ECOZERO GREEN LIVING SALON také zárukou zodpovědného chování k životnímu prostředí. Takto označená kadeřnictví jsou oblíbena u mnoha zákazníků na všech kontinentech, zejména pak na asijském trhu a v severských zemích Evropy. Najděte si první ROLLAND ECOZERO/GREEN LIVING SALONY také v České republice.

Připravte své vlasy na léto

Pro vlasy a pleť však nadmíru ostrého letního slunce představuje zátěž. Pomocníkem v boji proti předčasnému stárnutí pokožky či poškození vlasů je speciální řada BIO vlasové a pleťové kosmetiky SUN*WAY, která si zakládá na kombinaci přírodních olejů a ekologickém zpracování. Sluneční péče nabízí čtyři produkty, které hydratují a ochrání před chlórem z bazénů, mořskou solí a sluncem. Milovnice eko trendů potěší dárkové balení v praktické tašce vyrobené z bio bavlny. Příjemnou vůni kosmetice dodává olivový, citrónový a avokádový olej a směs ovocných olejů.

Balíček obsahuje:

• Sun Protective Elixir – lehký sluneční olejíček chrání a vyživuje vlasy.

• After-Sun Hair and Body Bath – šetrný šampon určený pro vlasy a pokožku celého těla. Odstraňuje chlór, nánosy soli a minerály obsažené v mořské vodě nebo ve vodě v bazénech.

• After-Sun Hair Mask – krémová, regenerující a vyživující maska pro vlasy, ideální po omytí vlasů vlasovým a tělovým šamponem.

• After-Sun Body Balm – lehký zklidňující tělový balzám určený pro péči po opalování s antioxidačními účinky. Zvýrazňuje opálení, potlačuje vznik volných radikálů, které můžou vést ke tvorbě rakovinného bujení.

NAPSALI O NÁS V TOP DÍVCE PODZIM 2011 - SOUTĚŽ


NAPSALI O NÁS FLAIR PODZIM 2011 - ONLINETIP

NAPSALI O NÁS V KATCE PODZIM 2011 - UŽITEČNÁ ADRESA

15.6.2011 - JakBýt.IN v pražské Fragola project - rozhovor s LayDee Jane

Na čtvrtek 16. 6. je naplánována v pražském klubu Fragola project party Jakbyt.in. Večer plný zábavy, nejnovějších trendů v oblasti účesů, módy, stylu a také plný muziky v podání LayDee Jane, Michala Hejče, Patricie Vittek a DJ P@ca rozhodně proběhne. Stávka nestávka! Party navazuje na podvečerní akci e-shopu www.kosmetikanavlasypraha.cz

, startuje již ve 21 hodin. Pro 50 prvních návštěvníků je navíc připraven welcome drink a vstup zdarma, ostatní za vstup zaplatí 80 Kč. U příležitosti party jsme vyzpovídali hlavní hvězdy – populární českou DJku LayDee Jane a houslistu Michala Hejče, kteří připravili společné vystoupení.

31.5.201 - JabBýt.IN v Pražském klubu Fragola project

Čtvrtek je v Praze dnem, kdy se koná spousta večírků. Většinou jsou to však party jenom pro zvané. 16. 6. tomu bude v pražském klubu Fragola project naopak. Už ve 21 hodin zde startuje klubová party Jakbyt.in

1.3.2011 - Nový web

Staré přísloví říká, že krásné vlasy jsou korunou každé ženy. Dopřávat svým vlasům každodenní péči u kadeřníka však může jen málokterá z nich. Šampony, kondicionéry, výživové masky a další kvalitní vlasové výrobky předních světových značek může mít nyní každá žena doma v koupelně. Nově otevřený e-shop www.kosmetikanavlasypraha.cz nabízí širokou nabídku značkové vlasové kosmetiky a najdete zde nejeden tip na pěkný dárek pro svou rodinu a blízké.

Žena-in.cz

http://zena-in.cz/clanek/jak-zkrotit-letem-zasmodrchane-vrabci-hnizdo/kategorie/vlasy

Jak zkrotit létem zašmodrchané vrabčí hnízdo

S blížícím se koncem srpna si leckdo uvědomuje, jak mu léto zamotalo hlavu. A to nikterak metaforicky, ale doslova. Vlasy totiž vliv vysokých teplot, UV záření, soli, chloru a vody vůbec nenesou dvakrát dobře. Jestli máte po prázdninovém dovádění na hlavě místo hladkých lesklých pramenů spíše koudel, máme pro vás pár tipů, jak hřívu opět přimět k poslušnosti a hlavně ke kráse. 

Jste-li pečliví, pak jste se o své lokny jistě důsledně starali i v průběhu letních měsíců. Hair stylista Tomáš Szymik, odborný konzultant e-shopu Kosmetikanavlasy.cz specializovaného na profesionální kadeřnické produkty, připomíná, co taková letní péče obnáší: „V létě je dobré používat hydratační přípravky s UV ochranou, aby se vlasy nevysušovaly. Pokud jste u moře, nezapomeňte si sebou vzít neoplachující, neboli leave-in kondicionér či sluneční kúru, která po nastříkání na vlasy vytvoří film a ochrání vlasy před solí i sluncem.“ Dost možné jste však na dovolené měli v hlavě jiné, zábavnější starosti, než jak chránit svůj vlasový porost proti vlivům okolního prostředí. Po návratu však na vás ze zrcadla vykukuje tvář sice opálená, zato orámovaná je čímsi, co připomíná polámanou suchou slámu.

Až se hlava zeptá, co jste dělali v létě...

Mírné škody se pokuste napravit dodatečnou péčí i hydratací. Tomáš Szymik radí kštici po umytí pečlivě „balzamovat“, pokud nemáte příliš jemné vlasy, jimž hrozí pod nánosem přípravku zplihnutí, pak se nebojte tzv. leave in neboli nesmývacích produktů, které vlasy uzdravují po celý den. Jenže, co když je i na ty nejúčinnější balzámy pozdě? „Sluncem a koupáním poškozené vlasy může na poslední chvíli téměř zázračně zachránit ošetření umělým keratinem, který zacelí mikrotrhlinky ve vlasovém vláknu. Máte-li vlasy zničené venkovními vlivy, nekvalitním odbarvováním či domácím sušením pomocí zastaralých přístrojů, rozhodně bych to doporučila. Kúra může navíc pomoci i těm, kteří mají každodenně starosti s nepoddajnými, krepatými vlasy, jež se špatně rozčesávají a nedrží tvar,“ radí Pavlína Karbusická, specialistka na brazilské keratinové ošetření CoCo v Salonu BE-1. Po aplikaci výše uvedené metody budou vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé, nemají tendenci k zacuchávání, díky čemuž je jejich každodenní úprava pohodovou záležitostí na několik málo minut. Není dokonce nutné používat přípravky na narovnání vlasů ani žehličku. To blaho, konečně se ráno probouzet bez přeleželých pramenů a punkové image, která dosud podněcovala nejen škodolibé poznámky partnera spolunocležníka, ale i vaše nelíčené zoufalství v koupelně před zrcadlem.

Spása, která ochrání dlouhodobě

Čím to? Intenzivní léčebně-kosmetický prostředek obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu, aniž by jej však jakkoli chemicky narušoval. Kúra využívá uměle vytvořený keratin, který je v přirozeném stavu součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento unikátní protein vyplní dutá místa uvnitř vlasu a zaktivuje se pomocí vysoké teploty keramické žehličky. „Postup je zcela jednoduchý - nejdříve se vlasy umyjí čisticím šamponem, který se nechá 10 minut působit, a po opláchnutí se zhruba z 80 % vysuší fénem. Následně se nanese keratin, jehož konzistence řídkého gelu umožňuje skutečně důsledné rozetření po celé délce kštice. Poté se prameny znovu vysuší fénem a keratin se postupně zažehluje do jednotlivých vláken keramickou žehličkou nastavenou podle jemnosti vašich kadeří. Celý proces trvá jednu až dvě hodiny, čas se odvíjí od délky i hustoty vlasového porostu,“ líčí aplikaci Pavlína Karbusická, z pražského Salonu BE-1, který najdete v Pasáži Jiřího Grossmana vedoucí z Václavského náměstí. Pozitivní výsledek vám pak vydrží dlouhé 2 - 4 měsíce. „Časový rozptyl je dán tím, že s čím zničenějšími vlasy jste původně přišla, o to dříve se keratin z porostu postupně vymyje. Vlasy ovšem svou přítomností ozdravuje, takže když se rozhodnete vydat na další aplikaci, efekt vám vydrží déle, protože vlasy už budou částečně vyléčeny. Působení zažehleného keratinu lze také prodloužit používáním speciálních šamponů a kondicionérů, které si můžete pořídit třeba u nás v salonu,“ vysvětluje odbornice na keratinovou kúru.

Tipy a triky

Pokud máte hodně kudrnaté vlasy, nedosáhnete sice po procesu zcela rovných žíní, ale rozhodně docílíte vytvarovaného, stále lehce vlnitého, ale lesklého a hladkého účesu. Jestliže však toužíte po úplné vyrovnanosti, můžete k ní svým bývalým kudrlinkám dopomoci fénem. Pavlína Karbusická však varuje: „Tři dny po zapracování keratinu byste měli dodržet jednoduchá pravidla a vlasy nemýt, nefénovat, nepoužívat stylingové přípravky, ale ani třeba gumičky a sponky. Po uplynutí této lhůty už si ovšem můžete se svou hřívou hrát neomezeně. Jen pozor na barvení, u toho se čekací doba prodlužuje na 14 dní po keratinovém ošetření. Buď si tedy hlavu nechte obarvit předem, nebo si pak dva týdny počkejte.“ A co když máte vlásky sice kvalitní a krásné, ovšem módní ofina, která zdobí vaše čelo, ne a ne držet tvar? „Je samozřejmě možné si nechat ošetřit jenom část vlasů - ideální je pro tento zákrok právě ofina, která vypadá moc hezky na módních fotografiích, ale v reálu se různě nevítaně kroutí. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že rozdíl mezi keratinem upravenými a neupravenými vlasy - nejsou-li nijak zvlášť poškozené - pak není nijak patrný; jen ofina se konečně chová tak, jak by měla,“ popisuje Pavlína Karbusická variantu jen částečné aplikace. A dodává: „Obecně lze keratinové ošetření doporučit všem - lidem, kteří po létě potřebují napravit škody, nešťastníkům trpícím nepoddajnými kučerami, nebo zákazníkům, kteří jdou s módou a chtějí, aby jejich účes držel tak, jak má.“

 

Fashion.cz

 http://www.fashion.cz/moda/24-uesy/946-kadernicke-tipy-a-triky-pro-nadchazejici-sezonu.html

Kadeřnické tipy a triky pro nadcházející sezonu

Pondělí, 27 Červen 2011 07:41

Letní sezona dá vlasům pořádně zabrat, slunce vlasy vyšisuje, slaná mořská anebo chlorovaná voda je oslabí, pokožce hlavy nepřidá ani pocení způsobené horkem. Zeptali jsme se kadeřníka Tomáše Szymika, zástupce společnosti Goldwell, výrobce profesionální vlasové kosmetiky, jak o vlasy v létě pečovat, jaké trendy nás čekají na podzim a které produkty rozhodně stojí za povšimnutí.

Jak tedy v péči o své lokny pečovat v prázdninových měsících? „V létě je dobré používat přípravky s UV ochranou a hydratační produkty, aby se vlasy nevysušovaly. Pokud jste u moře, nezapomeňte si sebou vzít neoplachující, neboli leave-in kondicionér či sluneční kúru, která po nastříkání na vlasy vytvoří film a ochrání vlasy před solí i sluncem," radí kadeřník a hair stylista Tomáš Szymik. Zástupce společnosti Goldwell, výrobce profesionální vlasové kosmetiky, Lutz Schultz k tomu dodává: „Pro letní sezónu se skvěle hodí produkty řady DualSensis SunSerie, která zahrnuje vlasový a tělový šampon, vlasovou pečující masku i sprej s olejem z maracuji a UV filtrem, jímž díky Instant Microfluid Technology rovnoměrně obaluje vlasy."

K otázce kondicionérů a balzámů, které v tomto období pomáhají navrátit vlasům ztracenou rovnováhu i vláhu, pak Tomáš Szymik navrhuje vybírat produkty dle typu kadeří: „Takzvané 'leave in' produkty by neměly používat ženy s jemnými vlasy, které přípravek zbytečně zatíží a účes je pak zplihlý. Jsou vhodnější spíše pro pevné, husté a vlnité vlasy." Nesmývající balzámy preferuje Lutz Schultz, neboť účinné látky mohou déle působit. Na léto doporučuje zejména přípravky řady Goldwell SunSerie a doplňuje: „Kondicionéry, které se smývají, mají za úkol především vlasy uhladit, aby se snadněji rozčesávaly." Nesmývají se ale třeba také termoaktivní stylingové přípravky, které si na své kučery nastříkáte po jejich umytí a vysušení ručníkem. Tomáš Szymik si při práci oblíbil třeba řadu Superstar od Tigi: „Objem vlasům výborně dodá třeba Bed Head Superstar Blowdrying Lotion, který se aktivuje teplem při fénování. Navíc chrání vlasy před tepelným poškozením a nezatěžuje je, naopak jsou po něm hedvábně jemné. Kdo dává přednost více fixovanému účesu, tomu se bude zamlouvat rovněž termoaktivní pěna za stejné řady nazvaná Queen For A Day. Podporuje objem od kořínků a obsahuje také UV filtr, takže vlasy v létě ochrání před sluncem. 

Pokud jste si před dovolenou u moře nezatoužila udělat radost novým sestřihem, jímž budete oslňovat místní krasavce, je podle Tomáše Szymika vhodnější naplánovat návštěvu svého kadeřníka raději až po návratu. Pomůže vám napravit potenciální škody způsobené mořem, solí a slunečními paprsky, které ničí vlasy a šisují barvu. Rozhodně však nedoporučuje podnikat kroky pro záchranu či oživení barvy na vlastní pěst, zejména co se týče blond odstínů a odbarvování. „Blond odstíny jsou zrádné, a pokud nejste přírodní blondýna, barva z drogerie vám chytne spíš jako žlutá," varuje kadeřník.

Letní hrátky, voda, slunce, pot, sůl a chlor mohou však vysušovat a narušovat nejen vlasy, ale také pokožku hlavy. Aby vám po dovolené nezůstaly následky v podobě pálení kůže či lupů, nebo abyste alespoň napravili již vzniklé škody, zvolte některé z šetrných produktů. Například Goldwell nabízí speciální řadu Inner Effect Regulate pro citlivou pokožku hlavy, která je díky němu uvolněná, problémy s citlivostí i lupy postupně mizí, vlasy jsou zdravé a lesklé.

Jste-li citliví i na syntetické složky v kosmetice, pak na internetu a v drogerii jistě pátráte po organických produktech. „Z biopřípravků stojí určitě za zmínku linie Goldwell Green, která nabízí šampony a kondicionéry bez přidaných barviv, syntetických vonných látek, parabenů, silikonů a minerálních olejů. Jejich ingredience pocházejí z 98 – 100 % z ekologické a bioprodukce, jde třeba o mléko z bambuckého másla či výtažky z Aloe Vera, bílého čaje, nebo rostliny Noni, která je již po staletí známa svými regeneračními a zkrášlujícími účinky," doporučuje Lutz Schultz.

Kadeřník Tomáš Szymik zase nedá dopustit na ekologickou a organickou řadu značky Tigi, nazvanou v duchu hippie hodnot Love, Peace & the Planet: „Produkty této linie jsou v rámci zásad trvale udržitelné společnosti šetrné k planetě, ale samozřejmě i k vám, a najdete mezi nimi šampony, kondicionéry i stylingové přípravky. Neobsahují žádná umělá barviva, syntetické přídavky ani vůně a jejich obal je z 50 % recyklovatelný. Skvělé je například sérum pro maximální objem s obsahem heřmánku, kopřivy, Aloe Vera, japonského zeleného čaje, granátového jablka a jojobového oleje, po němž jsou vlasy vyživené, hydratované a zářivě lesklé. Pokud ale chcete spojit ekologický přístup s přístupem letním a bránit se paprskům šisujícím zejména tmavé vlasy do neurčitých tónů, pořiďte si třeba šampon od L´Oréalu ze Série Nature Abodance de Cacao. Je také přírodní, extrakt z kakaových bobů posiluje a navrací vitalitu, objem, texturu a lesk, oživuje barvu hnědých vlasů." Všechny obaly Série Nature mají rovněž plně recyklovatelný obal, neobsahují sulfáty ani silikon.

Co bude letos na hlavách nejvíc IN? Osobitost spolu s přirozeností! „Aktuálně se nosí úplně všechno - krátké, dlouhé, vlnité, nebo rovné vlasy – hlavní je co nejpřirozenější tvar účesu, znovu letí i foukaná přes kulatý kartáč. V kurzu jsou rovněž přirozené barvy, zejména blond odstíny v tónech písku, obilí či medově zlaté ledové kávy. Melíry se takřka nenosí, pouze lehké tón v tónu, nebo jen v rámci umístění efektů do ofiny či jejích kontur," líčí Tomáš Szymik. Stojíte-li o změnu a oživení, ale nechcete žádný radikální zásah, pak je nenáročným, ale efektním zásahem právě ofina. „Máte-li dlouhé vlasy, nechte si ustřihnout dobře zvolenou ofinu, která oživí každé dlouhé vlasy, nebo si nechte pár pramínků na léto o tón zesvětlit, dodá to barvě svěží vzhled. Ofiny se nosí stále, frčí dlouhé, husté a 'tupé' ale i prostříhané kulaté, co komu sedne a na co má kdo vlasy. Je důležité, aby to slušelo vám osobně a cítila jste se dobře, není nutné za každou cenu podléhat trendům," uzavírá kadeřník.

e-Regal.iHned.cz

Nově otevřený e-shop www.kosmetikanavlasypraha.cz nabízí produkty značek L´Oréal Professionnel, Goldwell, Tigi, Amargan a Delavi a připravuje také produktové řady Kérastase, Redken, Wella a Schwarzkopf. „Náš e-shop i newslettery se vyplatí sledovat kvůli řadě cenově zvýhodněných akcí. V širokém sortimentu jistě každý najde vhodné přípravky pro sebe i dárek pro své blízké a vše může nakoupit najednou a v pohodlí domova,“ říká Martina Sikorová, majitelka tohoto internetového obchodu, jehož tváří se stala známá DJka LayDee Jane. Na přehledných webových stránkách si lze vybírat doporučené produkty přesně podle typu vlasů. V detailní nabídce jsou uvedeny doporučené vlasové výrobky. Pro pány je určena speciální rubrika se škálou vlasové kosmetiky určené jen pro ně. Každý uvítá příznivé cenové podmínky, balné u každé objednávky zdarma a možnost osobního odběru zboží v Praze bez poplatku.

http://eregal.ihned.cz/c1-52164900-novy-e-shop-kosmetikanavlasypraha-cz

SOUTĚŽ KOSMETIKA NA VLASY A DANCE RADIO LISTOPAD 2011

Nečekejte, co najdete pod vánočním stromečkem, www.kosmetikanavlasypraha.cz naděluje již nyní profesionální vlasovou kosmetiku. Dopřejte svým vlasům péči jako v kadeřnických salonech a rozmazlujte se každý den značkovými přípravky. Nezáleží na tom, zda máte vlasy vlnité, barvené, jemné nebo s lupy, v naší nabídce výrobků od předních světových značek najdete přesně to pro pravé pro vás a to za nejnižší možnou cenu na trhu. Nově si zde vyberete také z pestré nabídky pleťové a nehtové kosmetiky. 

Od pondělí do pátku s námi soutěžte a získejte dárkové balíčky kvalitních vlasových přípravků v hodnotě až 1500 Kč. Stačí pozorně sledovat ranní vysílání Dance Radia, správně zodpovědět soutěžní otázku a výhra je vaše.

 www.danceradio.cz/art_do-BF1A1OAF46FA8F1FC125794C001ED1E7.htm

Vyhledávání

Dle ceny
Výrobce
TYP PRODUKTU
DLE TYPU VLASŮ A POKOŽKY
Nevím přesně co hledám UKAŽTE MI VŠE
Možnosti platby