Certifikace

Aby náš zákazník měl jistotu, že nakupuje v dobrém obchodě kde dodržujeme zásady stanovené zákonem a ještě něco navíc, pracujeme na získání certifikátu Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Certifikovaný obchod je takový obchod, který dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, a to nad rámec minima, které stanovuje zákon.

Certifikovaný obchod zejména úplně a pravdivě informuje zákazníky o provozovateli, informuje zákazníka o celém procesu nákupu zřetelně a srozumitelně, vyřizuje objednávky v souladu s tím, co zákazníkům garantuje, vyřizuje správně a bezproblémově reklamace, dodržuje dodací lhůty, dodává pouze kvalitní zboží a má kvalitní a pružnou komunikaci se zákazníkem.

Naše produkty naleznete na Heuréka.cz

Máme aktiovánu službu "ověřeno zákazníky" na Heuréka.cz. Podle recenzí ostatních nakupujících si můžeme udělat obrázek o tom, jaký jsme obchod. Nebojíme se Vašeho názoru. Děkujeme Vám za něj.

21.2.2012 "Váš obchod Kosmetika na vlasy právě splnil podmínky pro udělení certifikátu Ověřeno zákazníky, který rozlišuje obchody poskytující kvalitní služby svým zákazníkům. Již žádné podvodné recenze! Ověřeno zákazníky je nová služba Heureky, která zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu."

Naše produkty naleznete na Mimibazar.


19.2.2012 " Vašemu obchodu byla udělena certifikace Ověřený obchodník. Pro komerční prodejce se členstvím Safír, Smaragd, Diamant a Křišťál jsme připravili možnost označení logem Ověřený obchodník. Logo mohou získat obchodníci, kteří splní všechny potřebné podmínky a náležitosti pro užívání daného loga."

Naše produkty naleznete na Zboží.cz.

Porovnejte naše ceny s konkurencí. Nemáme jednen produkt levný a ostantí drahé, máme slušné ceny u všech produtků!

Jsme solidní obchodník a záleží nám na Vašem mínění.

Vyhledávání

Dle ceny
Výrobce
TYP PRODUKTU
DLE TYPU VLASŮ A POKOŽKY
Nevím přesně co hledám UKAŽTE MI VŠE
Možnosti platby