Garance originality

NABÍZÍME ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ OD DODAVATELŮ Z ITÁLIE, NĚMECKA, USA A NEBO OD PŘÍMÉHO ZASTOUPENÍ PRO ČR

Veškeré produkty, které nabízíme našim zákazníkům ke koupi nakupujeme u prověřených dodavatelů a dodavatelů certifikovaných přímo výrobcem. Tím se v podstatě vylučuje možnost nakoupení falsifikátů nebo zboží horší kvality. Nabízíme tedy kosmetiku stejné kvality, jako Vám nabízí kadeřnictví, kosmetický slon nebo nehtové centrum. 

Tisíce spokojených zákazníků jsou svědkem toho, že neprodáváme falsifikáty ale skutečně originální a kvalitní produkty. Jsme schopni doložit původ výrobků, zastavte se přímo u nás na prodejně a předložíme Vám veškeré podklady prokazující nákup v Německu, USA a nebo ČR a původem západního trhu a samotného výrobce. 

Procházíme kontrolo ŽÚ a dalších orgánů a v případě, že bychom prodávali falsifikáty bychom se vystavili nejen postihu od státních institucí, ale okamžitý soudní spor s výrobcem.

Jako garance kvality výrobků a serióznosti našeho jednání při prodeji mohou také sloužit reference našich partnerů. Partnery naleznete na webu v sekci PARTNEŘI. Naše výrobky dodáváme do řady kamenných obchodů, kadeřnictví a velkoobchodů v celé České republice. Právě kadeřnice poznají nejlépe kvalitu produktů. Spolupracujeme i s mediálními partnery, fitness a td. 

Jak si můžeme dovolit tak dobrou cenu produktů ? 

„Jak to, že jste tak levní?“ Naše krédo není vysoká marže ale dobrá cena. Pracujeme s mnohem nižší marží než naše konkurence. Poskytujeme hlavně kadeřníkům ale i koncovým zákazníků kvalitní produkty za přijatelnou cenu s nízkou marží pro nás. Neplatíme velké nájmy ani marketing. Nakupujeme produkty ve větším množství a tím se dostáváme na množstevní slevy. Z těchto cen se snažíme vytvořit cenu přijatelnou pro naše klienty - kadeřnice, kosmetičky ale i koncové zákazníky. 

Vyhledávání

Dle ceny
Výrobce
TYP PRODUKTU
DLE TYPU VLASŮ A POKOŽKY
Nevím přesně co hledám UKAŽTE MI VŠE
Možnosti platby